بلاگ

اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی

اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی


سازمان آتش نشانی در حوزه مدیریت پیشگیری و ایمنی کلیه بناهای شخصی ،عمومی اعم از دولتی و یا خصوصی را تحت پوشش قرار می دهد.

هدف از اخذ تاییدیه آتش نشانی ، فراهم کردن محیطی با ضریب امنیت بالا در مقابل پیشگیری با حوادث میباشد. در حوزه ساختمانهای نوساز آتش نشانی کرج ،شرکتهای مجری آتش نشانی را معرفی و با آموزشهای مداوم شرکت های مجری سیستم های اطفا حریق کرج نسبت به بالا بردن سطح اطلاعات پیشگیری و ایمنی آنها اقدام می نماید.شرکتهای پیمانکار أتش نشانی در راستای مشاوره ،نصب ،اجرا و اخذ تاییده از سازمان آتش نشانی کرج اقدام مینمایند. نصب سیستم اعلام حریق و اطفا حریق از اهم فعالیتهای آنان می باشد. توصیه می شود سازندگان عزیز در ابتدای شروع فعالیتهای ساختمان از شرکت های مجری آتش نشانی که دارای تاییدیه آتش نشانی کرج می باشند یک شرکت تاییدیه دار را به عنوان مشاور انتخاب و با توجه به الزامات واستانداردهای اداره آتش نشانی کرج اقدام ساخت نمایند. ابنیه مورد ساخت ساز نیز باید از لحاظ ایمنی، شرایط امن را لحاظ نمایند.
اخذ تاییدیه آتش نشانی کرج منوط به نصب سیستم اعلام حریق ،سیستم اطفا حریق با توجه به میزان تراکم ، سال ساخت و نوع کاربری جواز میباشد.
پایان کار شهرداری پس از استعلام پایان کار آتش نشانی فراهم خواهد شد.
قوانین اجرایی برای شرکتهای مجری آتش نشانی به صورت مکتوب و در قالب دفترچه های آموزشی ارائه شده است هر گونه تخلف از جانب شرکتهای مجری آتش نشانی کرج توسط سازمان بازرسی مورد پیگیری و تعیین تکلیف خواهد شد

خواندن 872 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 10:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: تاییدیه آتش نشانی »

جستجو مطالب

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

امروزه در دنیا ، شاهد رشد روز افزون و بکارگیری محصولات ایمنی ، امنیتی الکترونیکی در مصرف خانگی می باشیم .ایمن ساز الکترونیک ، پیشگام درامر مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب وتعمیرنگهداری سیستم های هوشمند می باشد .

 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج،دندانپزشکی شبانه روزی حصارک

درمانگاه دندانپزشکی کرج،درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی حصارک

کلینیک دندانپزشکی کرج،کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی کرج،دوربین مداربسته کرج

نمایندگی سیماران کرج،اعلام حریق کرج،نمایندگی سیماران

متخصص درمان ریشه در کرج

جستجو

Call Now Buttonتماس با ما